Адвокатська фірма «МЕЙЕР ТА НУЖА»

ECHR (copyright Richard Rogers Partnership Ltd)
ECHR (copyright Richard Rogers Partnership Ltd)

Наша фірма знаходиться в  Страсбурзі (Франція)  та спеціалізується в сфері прав людини. Саме тому ми розташовані біля самого Європейського Суду з прав людини.

 

Незважаючи на те, що відповідно до Європейської конвенції з прав людини, будь-яка особа може подати скаргу до Суду, практичні знання та досвід наших юристів значно підвищують шанси на успіх вашої справи.

 

Отже, ефективний захист індивідуальних прав є  головною засадою нашої практики.

 

Наша фірма підтримує тісні зв’язки з фахівцями та професорами всього світі, наші адвокати також мають досвід викладання у Франції та Великій Британії.

 

Таким чином, ми маємо значний практичний досвід ведення справ, що стосуються прав людини в національних та європейських судах, в  сфері індивідуальних свобод, а також  щодо захисту права власності.

 

Також, ми на постійній основі приймаємо участь в навчаннях та юридичних семінарах (mootcourts), наприклад, спільно з відомою Програмою в сфері прав людини в Страсбурзькому університеті, який видає дипломи ступеню магістра в сфері прав людини юристам, які працюють в Секретаріаті Суду.

 

Впродовж багатьох років юристи секретаріату Європейського суду з прав людини брали участь в інсценуваннях судового процесу цього Суду під керівництвом юристів нашої фірми.